0
produkt/-ów
0,00 zł


ZWROTY I REKLAMACJE

Konsument może w terminie 14 dni kalendarzowych liczonych od dnia dostawy towaru, odstąpić od umowy bez podawania przyczyny, składając Sprzedawcy stosowne oświadczenie. Do zachowania terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed jego upływem. Oświadczenie można złożyć na formularzu, którego wzór stanowi załącznik do ustawy o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014 r.

W przypadku odstąpienia od umowy koszt dostarczenia zwracanego towaru ponosi Klient.

W przypadku odstąpienia od umowy, soki nie mogą być one odesłane zwykłą przesyłką pocztową ze względu na duże gabaryty. W związku z tym koszt odesłania towaru będzie wyższy niż zwykła przesyłka pocztowa.

Prawo odstąpienia od umowy nie przysługuje klientowi w przypadku, gdy przedmiotem umowy sprzedaży jest rzecz dostarczana w zapieczętowanym opakowaniu, której po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu.

Pobierz formularz zwrotu

Adres do obsługi reklamacji:

Najlepsze z natury Sp. z o.o.

ul. Radomszczańska 72

97-570 Przedbórz

tel. +48 785 555 799

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W przypadku, gdy Klient sklepu będzie chciał wdać się w spór z naszą firmą w związku z obsługą reklamacji towaru ma możliwość skorzystania z pozasądowych metod rozstrzygania sporów. Wszelkie spory wynikające z umowy sprzedaży mogą być rozwiązywane w trybie mediacji przez mediatorów Centrum Mediacji Sądu Arbitrażowego przy Krajowej Izbie Gospodarczej w Warszawie, stosownie do regulaminu tego Sądu, obowiązującego w dniu skierowania wniosku o mediację.

 
 
 
 
 
    

Dane firmy

 

Najlepsze z natury Sp. z o.o.

ul. Radomszczańska 72
97-570 Przedbórz

NIP 7722405359
REGON 360278274

tel. +48 785 555 799
e-mail: kontakt@sokgreeno.pl

Firma wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Łodzi-Śródmieścia w Łodzi, XX  Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000521445, o kapitale zakładowym w wysokości 70.000 złotych.