0
produkt/-ów
0,00 zł


Sok tłoczony GREEN’O pozyskiwany jest metodą tłoczenia na zimno. Metoda ta polega na pozyskiwaniu soku poprzez ściśnięcie produktu, dzięki czemu naturalnie otrzymujemy to co najlepsze w owocach i warzywach.

Świeżo wyciśnięty sok tłoczony GREEN’O podlega delikatnej pasteryzacji dzięki czemu zachowuje trwałość i wartości odżywcze przez kilka miesięcy. Do soku tłoczonego GREEN’O nie dodajemy cukru, wody ani żadnych konserwantów. Nasz sok jest bezpośrednio wyciśnięty z owoców, warzyw nigdy z koncentratu. Dzięki naturalnemu procesowi produkcji i naturalnym składnikom stanowi idealny składnik zdrowej i pożywnej diety. Soki tłoczone GREEN’O dostępne są w różnych smakach, a każdy z nich powstaje wyłącznie z polskich owoców lub warzyw.


ZDROWO I SZCZĘŚLIWIE W NOWY ROK SZKOLNY

31.08.2015 r.

Nowy rok szkolny można uznać za rozpoczęty. Przed wieloma z nas wczesne wstawanie, odwożenie dzieci do przedszkola, odbieranie, zawożenie na zajęcia dodatkowe itp.  Jednym słowem pośpiech, pośpiech i jeszcze raz pośpiech. Czy na pewno o to w tym wszystkim chodzi? A może warto wprowadzić kilka zasad, które sprawią, że dzieci nabiorą zdrowych nawyków, rodzice będą dla nich nieocenionym wsparciem, a to wszystko w imieniu szczęścia, płynącego z codziennej edukacji.

Poniżej kilka wskazówek jak w zdrowiu i szczęści przetrwać rok szkolny. A może dzięki nim ten rok stanie się wyjątkowy i szczególny? Tego Wam życzymy!

więcej >>

GREEN'O w Soul Food Bistro&Catering w Piotrkowie

27.11.2014 r.

Mamy dobrą informację dla wszystkich poszukiwaczy soku GREEN'O. Nasze soki dostępne są w Soul Food Bistro&Catering w Piotrkowie Trybunalskim, przy ulicy Sulejowskiej 51. Na miejscu można smacznie i zdrowo zjeść pyszne śniadanka, smakowite tarty i inne przysmaki szefa kuchni. Atmosfera wyjątkowa! Serdecznie zapraszamy!

 


Czym różni się sok tłoczony od soku z koncentratu

08.09.2014 r.

Na rynku istnieje wiele różnego rodzaju napojów, soków na bazie owoców. Warto wiedzieć jakie są miedzy nimi różnice, aby dokonać najlepszego wyboru. W związku z tym, że GREEN’O jest najbliższy naszemu sercu, zaczniemy od tego czym jest sok tłoczony.

 

Sok tłoczony

Sok tłoczony powstaje w bardzo prosty sposób. Odpowiednio umyte i przygotowane warzywa lub owoce przeciska się przez maszynę ze specjalnie przygotowanymi walcami. W efekcie otrzymujemy sok bezpośrednio wyciśnięty z samych owoców lub warzyw. Taki sok poddawany jest pasteryzacji w niskiej temperaturze dzięki czemu zachowuje trwałość przez kilka miesięcy.

więcej >>

Sok tłoczony GREEN'O jedzie w świat

04.08.2014 r.

sok tłoczony samochódHurraa! Jesteśmy mobilni i jesteśmy widoczni.
No i przede wszystkim jesteśmy dla Was! Wyruszamy zatem w świat, aby dostarczyć Wam pyszny sok tłoczony GREEN'O. Poza tym, jeśli zobaczycie nas na swojej drodze, uśmiechajcie się ponieważ GREEN'O to coś więcej niż naturalny sok. To radość i szczęście, którego wam życzymy, i którym chcemy się z Wami dzielić :)


Polecane:
jabłkowo-aroniowy
jablko-5l-aronia9
5 l
cena:
29,00 zł
jabłkowo–gruszkowy
jablko-5l-gruszka6
5 l
cena:
27,00 zł
Dołącz do nas