0
produkt/-ów
0,00 zł


Z pasji do życia w zdrowiu

Dostrzegamy to, co dzieje się wokół nas. Coraz bardziej zanieczyszczone środowisko, stres, ciągła pogoń za pieniędzmi, rosnące góry śmieci, wreszcie - przetworzone, śmieciowe jedzenie, pozbawione wartości odżywczych. To wszystko ma wpływ na nasze samopoczucie i jest przyczyną wielu poważnych chorób. 

Zastanawialiśmy się, jak to zmienić. Postanowiliśmy zacząć od GREEN’O, by wycisnąć z natury to, co najlepsze. Stworzyliśmy sok wyciśnięty z surowych owoców/warzyw, w którym nie ma żadnych zbędnych dodatków i substancji konserwujących. Dzięki temu sok tłoczony GREEN’O stanowi naturalne źródło witamin i wartościowych składników odżywczych, niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania organizmu. Zatem sok tłoczony GREEN’O to dobry początek, aby poczuć się lepiej! 

Chcemy zachęcać nie tylko do wartościowego i zdrowego odżywiania, ale również do tego, byśmy bardziej dbali o siebie i otaczającą nas przyrodę. Nasza misja to zachęcić wszystkich do tego, aby to, co robimy każdego dnia miało pozytywny wpływ na nas samych, naszych bliskich  i otaczające nas środowisko. Bo przecież chodzi o to, abyśmy byli szczęśliwi, zdrowi, uśmiechnięci i w pełni korzystali  z piękna nieskażonej natury.

Polecane:
jabłkowo-aroniowy
jablko-5l-aronia9
5 l
cena:
29,00 zł
jabłkowo–gruszkowy
jablko-5l-gruszka6
5 l
cena:
27,00 zł