0
produkt/-ów
0,00 zł


Nowy rok szkolny można uznać za rozpoczęty. Przed wieloma z nas wczesne wstawanie, odwożenie dzieci do przedszkola, odbieranie, zawożenie na zajęcia dodatkowe itp.  Jednym słowem pośpiech, pośpiech i jeszcze raz pośpiech. Czy na pewno o to w tym wszystkim chodzi? A może warto wprowadzić kilka zasad, które sprawią, że dzieci nabiorą zdrowych nawyków, rodzice będą dla nich nieocenionym wsparciem, a to wszystko w imieniu szczęścia, płynącego z codziennej edukacji.

Poniżej kilka wskazówek jak w zdrowiu i szczęści przetrwać rok szkolny. A może dzięki nim ten rok stanie się wyjątkowy i szczególny? Tego Wam życzymy!

Czytaj więcej: ZDROWO I SZCZĘŚLIWIE W NOWY ROK SZKOLNY

Mamy dobrą informację dla wszystkich poszukiwaczy soku GREEN'O. Nasze soki dostępne są w Soul Food Bistro&Catering w Piotrkowie Trybunalskim, przy ulicy Sulejowskiej 51. Na miejscu można smacznie i zdrowo zjeść pyszne śniadanka, smakowite tarty i inne przysmaki szefa kuchni. Atmosfera wyjątkowa! Serdecznie zapraszamy!

 

sok tłoczony samochódHurraa! Jesteśmy mobilni i jesteśmy widoczni.
No i przede wszystkim jesteśmy dla Was! Wyruszamy zatem w świat, aby dostarczyć Wam pyszny sok tłoczony GREEN'O. Poza tym, jeśli zobaczycie nas na swojej drodze, uśmiechajcie się ponieważ GREEN'O to coś więcej niż naturalny sok. To radość i szczęście, którego wam życzymy, i którym chcemy się z Wami dzielić :)

Na rynku istnieje wiele różnego rodzaju napojów, soków na bazie owoców. Warto wiedzieć jakie są miedzy nimi różnice, aby dokonać najlepszego wyboru. W związku z tym, że GREEN’O jest najbliższy naszemu sercu, zaczniemy od tego czym jest sok tłoczony.

 

Sok tłoczony

Sok tłoczony powstaje w bardzo prosty sposób. Odpowiednio umyte i przygotowane warzywa lub owoce przeciska się przez maszynę ze specjalnie przygotowanymi walcami. W efekcie otrzymujemy sok bezpośrednio wyciśnięty z samych owoców lub warzyw. Taki sok poddawany jest pasteryzacji w niskiej temperaturze dzięki czemu zachowuje trwałość przez kilka miesięcy.

Czytaj więcej: Czym różni się sok tłoczony od soku z koncentratu

sok tłoczony green'o 4 smaki

Ogłaszamy wielkie otwarcie sklepu internetowego z sokami tłoczonymi GREEN'O! Z tej okazji mamy dla WAS 10% rabatu. Wystarczy wpisać hasło: green'o w miejscu przeznaczonym na kod rabatowy. Kod rabatowy będzie aktywny do 6 lipca.

Od dziś GREEN'O dostępny jest w 4 smakach, a każdy z nich w opakowaniach 3L i 5L. Jabłkowy, jabłkowo-aroniowy, jabłkowo-gruszkowy, jabłkowo-marchewkowy - każdy znajdzie coś dla siebie.

Zapraszamy!

 

Polecane:
jabłkowo–gruszkowy
jablko-5l-gruszka6
5 l
cena:
27,00 zł
jabłkowo-aroniowy
jablko-5l-aronia9
5 l
cena:
29,00 zł
Dołącz do nas